Productomschrijving
Tecumseh : CAJN4476YHR FZ LL+P
Aggregaat CSIR FZ 220/240V-1-50Hz opgebouwd
Aggregaat CSIR FZ 220/240V-1-50Hz opgebouwd
| Serie : | Aggregaat opgebouwd |
|---|---|
| Type : | 4J62232246 |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Luchthoeveelheid : | 900 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Serie : | Aggregaat opgebouwd |
|---|---|
| Type : | 4J62232246 |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1/2" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 488 mm |
| Breedte verpakking : | 48,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 32,8000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 432 mm |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Gewicht : | 62 kg |
| Hoogte : | 340 mm |
| Hoogte verpakking : | 50,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 56,0000 CMT |
| Luchthoeveelheid : | 900 m³/h |
| Max. geluidsniveau (op 10 meter afstand) : | 45 dB(A) |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 7 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Ventilator diameter : | 300 mm |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 53.85 KB |