Productomschrijving
Tecumseh Aggregaat AE2410UB FZ 220/240V-1-50Hz without reveiver: without valves
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE2410UB |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| ECO-friendly : | R290 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Luchthoeveelheid : | 2500 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 3,00 l |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE2410UB |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1/4" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1/4" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 340 mm |
| Breedte verpakking : | 27,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 12,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 200 mm |
| ECO-friendly : | R290 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R290 : | Ja |
| Hoogte : | 410 mm |
| Hoogte verpakking : | 21,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 18,0000 CMT |
| Luchthoeveelheid : | 2500 m³/h |
| Max. omgevingstemperatuur : | 43 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 3,8 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 3,00 l |
| Ventilator diameter : | 300 mm |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 918.88 KB | |
| Conformiteitscertificaat | 53.85 KB |