Productomschrijving
Tecumseh condensing unit
AE4450UH "F"
230V-1-50Hz R290
AE4450UH "F"
230V-1-50Hz R290
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE4450UH |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| ECO-friendly : | R290 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Luchthoeveelheid : | 3500 m³/h |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 4,50 l |
| Serie : | Aggregaat |
|---|---|
| Type : | AE4450UH |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 1/4" |
| Aansluiting zuigleiding : | 3/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal cilinders : | 1 |
| Aantal fasen : | 1 |
| Aantal ventilatoren : | 1 |
| Breedte : | 550 mm |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 250 mm |
| ECO-friendly : | R290 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R290 : | Ja |
| Hoogte : | 500 mm |
| Luchthoeveelheid : | 3500 m³/h |
| Max. omgevingstemperatuur : | 46 °C |
| Max. stroom (Imax) : | 7,8 A |
| Max. werkdruk : | 32 bar |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Tankvolume : | 4,50 l |
| Ventilator diameter : | 300 mm |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 149.03 KB | |
| Conformiteitscertificaat | 53.85 KB |