Productomschrijving
Bitzer Semi-hermetische compressor 4CDC-9Y-40S R410A
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | 4CDC-9Y |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | 4CDC-9Y |
| Aansluiting persdrukzijde : | 7/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 30,4000 CMT |
| Bruto gewicht : | 91,5000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Gewicht : | 110 kg |
| Hoogte verpakking : | 35,3000 CMT |
| Lengte verpakking : | 45,8000 CMT |
| Max. persdruk : | 42 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 82,4 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Nom. bedrijfsstroom : | 19 A |
| Olie inhoud : | 2 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 22,3 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |