Productomschrijving
Bitzer compressor 4CTE-30K-40P CO2 IQ SE-B modus incl. carterverwarming
| Serie : | CO2 compressor transkritisch |
|---|---|
| Type : | 4CTE-30K |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| ECO-friendly : | CO2 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | CO2 compressor transkritisch |
|---|---|
| Type : | 4CTE-30K |
| Aansluiting persdrukzijde : | 3/4" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Bruto gewicht : | 123,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| ECO-friendly : | CO2 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R744 (CO2) : | Ja |
| Gewicht : | 211 kg |
| Max. persdruk : | 160 bar |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Olie inhoud : | 2,6 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 26 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |