Productomschrijving
Tecumseh hermetische compressor
AE1390Y "F"
230V-1-50Hz R134a
AE1390Y "F"
230V-1-50Hz R134a
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE1390Y |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE1390Y |
| Aansluiting zuigleiding : | 2 5/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Breedte verpakking : | 27,9000 CMT |
| Bruto gewicht : | 11,8000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Hoogte verpakking : | 21,3000 CMT |
| Lengte verpakking : | 18,8000 CMT |
| Max. stroom (Imax) : | 11,7 A |
| Model : | Hermetische compressor |
| Olie inhoud : | 0,26 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 1,4 m³/h |
| Zuiggas temperatuur : | 20 °C |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 312.8 KB | |
| Conformiteitscertificaat | 325.45 KB |