Productomschrijving
Tecumseh hermetische compressor
AE2410Z FZ
220/240V-1-50Hz
AE2410Z FZ
220/240V-1-50Hz
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE2410Z FZ |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Compressor |
|---|---|
| Type : | AE2410Z FZ |
| Aansluiting zuigleiding : | 5/8" |
| Aansluitspanning : | 230 V |
| Aantal fasen : | 1 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Max. stroom (Imax) : | 11,5 A |
| Model : | Hermetische compressor |
| Olie inhoud : | 0,27 l |
| Outlet : | Nee |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 325.45 KB |