Productomschrijving
Condensing unit Ecolite LHL5E/4CES-6Y inclusief: olieafscheider, aansluiting voor warmteterugwinning en olielevel monitoring OLC-K1
| Serie : | Condensingunit Ecolite |
|---|---|
| Type : | LHL5E/4CES-6Y |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Luchthoeveelheid : | 6000 m³/h |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Serie : | Condensingunit Ecolite |
|---|---|
| Type : | LHL5E/4CES-6Y |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 5/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte : | 1300 mm |
| Breedte verpakking : | 149,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 259,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 450 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 218 kg |
| Hoogte : | 1230 mm |
| Hoogte verpakking : | 137,0000 CMT |
| Kleur behuizing : | Overig |
| Lengte verpakking : | 57,0000 CMT |
| Luchthoeveelheid : | 6000 m³/h |
| Max. stroom (Imax) : | 82,4 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 16 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 28 mm |
| Ventilatoraansturing : | Elektronisch |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikshandleiding | 4.36 MB | |
| Productspecificatie | 15.83 MB |