Productomschrijving
Condensing unit Ecolite LHL7E/4VE-7Y inclusief: olieafscheider, aansluiting voor warmteterugwinning en oliedrukschakelaar Delta PII
| Serie : | Condensingunit Ecolite |
|---|---|
| Type : | LHL7E/4VE-7Y |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Luchthoeveelheid : | 12000 m³/h |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Serie : | Condensingunit Ecolite |
|---|---|
| Type : | LHL7E/4VE-7Y |
| Aansluiting vloeistofleiding : | 7/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 3/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte : | 1904 mm |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Diepte : | 563 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 347 kg |
| Hoogte : | 1308 mm |
| Kleur behuizing : | Overig |
| Luchthoeveelheid : | 12000 m³/h |
| Max. stroom (Imax) : | 68 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding : | 22 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding : | 35 mm |
| Ventilatoraansturing : | Elektronisch |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikshandleiding | 4.36 MB | |
| Productspecificatie | 15.83 MB |