Productomschrijving
Bitzer condensing unit excl. compressor
LHE124/F302H
excl. compressor + persleiding
LHE124/F302H
excl. compressor + persleiding
| Serie : | Condensingunit excl. compr. |
|---|---|
| Type : | LH124E/F302H |
| Luchthoeveelheid : | 9800 m³/h |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Serie : | Condensingunit excl. compr. |
|---|---|
| Type : | LH124E/F302H |
| Aantal ventilatoren : | 2 |
| Breedte : | 1591 mm |
| Breedte verpakking : | 178,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 104,0000 KGM |
| Diepte : | 1000 mm |
| Gewicht : | 166 kg |
| Hoogte : | 848 mm |
| Hoogte verpakking : | 103,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 120,0000 CMT |
| Luchthoeveelheid : | 9800 m³/h |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Soort opstelling : | Buitenopstelling |
| Ventilatoraansturing : | Geen |