Productomschrijving
Condenswaterpomp FP2 FP2074/3 Heavy Duty 4L 230VAC 900l/h opvoer hoogte: 7 m, 1200kW
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP2074/3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 1200 W |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP2074/3 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Max. debiet : | 900 l/h |
| Max. opvoerhoogte : | 7 m |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 1200 W |
| Outlet : | Nee |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 0 KB | |
| Installatie handleiding | 0 KB |