Productomschrijving
Caleffi iStop Vorstbeveiligingsklep Compact 108622 G 1" A
| Serie : | Vorstbeveiligingsklep |
|---|---|
| Type : | 108622 |
| Breedte : | 91 mm |
| Hoogte : | 71 mm |
| Onderdeel : | Nee |
| Outlet : | Nee |
| Toebehoren : | Ja |
| Serie : | Vorstbeveiligingsklep |
|---|---|
| Type : | 108622 |
| Breedte : | 91 mm |
| Breedte verpakking : | 7,2000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,3300 KGM |
| Geschikt voor : | Buitenopstelling |
| Hoogte : | 71 mm |
| Hoogte verpakking : | 8,5000 CMT |
| Lengte verpakking : | 4,7000 CMT |
| Onderdeel : | Nee |
| Outlet : | Nee |
| Toebehoren : | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen : | Vorstbeveiliging |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Veiligheidsbladen | 288.49 KB |