Productomschrijving
Halcor :
Koperen koelleiding
19342 Talos S80 1.5/8"x2,7mm (80 bar) L=5m R290
Koperen koelleiding
19342 Talos S80 1.5/8"x2,7mm (80 bar) L=5m R290
| Serie : | Koperen koelleiding op lengte |
|---|---|
| Type : | 19342 |
| Hardheid koper : | Hard |
| Materiaal : | Koper |
| Max. druk : | 80 bar |
| Nom. diameter : | 1 5/8'' |
| Outlet : | Nee |
| Wanddikte : | 2,70 mm |
| Serie : | Koperen koelleiding op lengte |
|---|---|
| Type : | 19342 |
| Breedte verpakking : | 5,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 14,5500 KGM |
| Hardheid koper : | Hard |
| Hoogte verpakking : | 5,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 500,0000 CMT |
| Materiaal : | Koper |
| Max. druk : | 80 bar |
| Nom. diameter : | 1 5/8'' |
| Outlet : | Nee |
| Wanddikte : | 2,70 mm |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 695.3 KB |