Productomschrijving
Sinclair Monoblock ASM-12BI , koelcapaciteit: 3,5kW, verwarmingscapacitieit: 2,9kW, koudemiddel: R32, Wifi module
| Serie : | Monoblock |
|---|---|
| Type : | ASM-12BI |
| Aansluitspanning (systeem) : | 220 V |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A |
| Energie-efficiëntieklasse verwarmen : | A+ |
| Gewicht : | 45 kg |
| Ontvochtigingscapaciteit : | 1,2 l/h |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Monoblock |
|---|---|
| Type : | ASM-12BI |
| Aansluitspanning (systeem) : | 220 V |
| Aantal ventilatiesnelheden : | 3 |
| Bediening : | Afstandsbediening |
| Breedte : | 1000 mm |
| Diepte : | 205 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A |
| Energie-efficiëntieklasse verwarmen : | A+ |
| Gewicht : | 45 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 585 mm |
| Koelcapaciteit : | 3,5 – kW |
| Koudemiddelinhoud : | 0,55 kg |
| Max. luchthoeveelheid : | 520 m³/h |
| Model : | Wand (laag) |
| Ontvochtigingscapaciteit : | 1,2 l/h |
| Outlet : | Nee |
| Timer : | Ja |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 2,9 – 2,9 kW |
| Werkingsprincipe : | Koelen en verwarmen |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 1.24 MB | |
| Gebruikshandleiding | 2.93 MB | |
| Installatie handleiding | 237.06 KB | |
| Conformiteitscertificaat | 0 KB | |
| Veiligheidsbladen | 1.41 MB | |
| Gids voor het oplossen van problemen | 7.11 MB |