Productomschrijving
Bitzer inverter compressor
2DES-3.F1Y-40S ( OLD : 2DC-3.F1Y-40S )
2DES-3.F1Y-40S ( OLD : 2DC-3.F1Y-40S )
| Serie : | Ecoline Varispeed Freq. Inv. |
|---|---|
| Type : | 2DES-3.F1Y |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Ecoline Varispeed Freq. Inv. |
|---|---|
| Type : | 2DES-3.F1Y |
| Aansluiting persdrukzijde : | 5/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 7/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 2 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 77,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 93,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R22 : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R32 : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R290 : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R401a : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R402a : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R413a : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R417a : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R717 (NH3) : | Nee |
| Geschikt voor koudemiddel R744 (CO2) : | Nee |
| Gewicht : | 89 kg |
| Hoogte verpakking : | 62,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 48,0000 CMT |
| Max. persdruk : | 32 bar |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Olie inhoud : | 1,5 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 13,42 m³/h |
| Vermogensregeling : | Overig |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 11.13 MB |