Productomschrijving
Bitzer compressor
2N.2Y
2N.2Y
| Serie : | Open compressor |
|---|---|
| Type : | 2N.2Y |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Model : | Open compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Open compressor |
|---|---|
| Type : | 2N.2Y |
| Aansluiting persdrukzijde : | 7/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 1/8" |
| Aantal cilinders : | 2 |
| Breedte verpakking : | 61,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 52,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Geschikt voor koudemiddel R22 : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 52 kg |
| Hoogte verpakking : | 55,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 37,0000 CMT |
| Max. persdruk : | 25 bar |
| Model : | Open compressor |
| Olie inhoud : | 1,75 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 28 m³/h |