Productomschrijving
Bitzer schroefcompressor compact
CSH9593-240Y
CSH9593-240Y
| Serie : | Compacte schroefcompressor |
|---|---|
| Type : | CSH9593-240Y |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Schroef compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Compacte schroefcompressor |
|---|---|
| Type : | CSH9593-240Y |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 0 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 202,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 1406,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Schroef compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Gewicht : | 1370 kg |
| Hoogte verpakking : | 104,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 92,0000 CMT |
| Max. persdruk : | 28 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 2029 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Nom. bedrijfsstroom : | 360 A |
| Olie inhoud : | 29 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 910 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |