Productomschrijving
Copeland semi-hermetische Compressor
DLSGP-40X-EWL
DLSGP-40X-EWL
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | 4634952 |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | 4634952 |
| Aansluiting persdrukzijde : | 3/4" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 37,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 85,6000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R407c : | Ja |
| Gewicht : | 44 kg |
| Hoogte verpakking : | 48,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 51,0000 CMT |
| Max. stroom (Imax) : | 20 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Olie inhoud : | 1,2 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 2 m³/h |