Productomschrijving
Bitzer tweetraps compressor
S66H-40.2Y-40P
S66H-40.2Y-40P
| Serie : | 2-Traps compressor |
|---|---|
| Type : | S66H-40.2Y |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | 2-Traps compressor |
|---|---|
| Type : | S66H-40.2Y |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 5/8" |
| Aansluitspanning : | 380 V |
| Aantal cilinders : | 0 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 52,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 433,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R22 : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 433 kg |
| Hoogte verpakking : | 64,6000 CMT |
| Lengte verpakking : | 162,6000 CMT |
| Max. persdruk : | 28 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 158 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Nom. bedrijfsstroom : | 35 A |
| Olie inhoud : | 9,5 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 147,2 m³/h |
| Vermogensregeling : | Geen |