Productomschrijving
Frascold compressor
W40-168Y-PWS
400V-3-50Hz
W40-168Y-PWS
400V-3-50Hz
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | W40-168Y |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | W40-168Y |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1 5/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 2 5/8" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal cilinders : | 8 |
| Aantal fasen : | 3 |
| Breedte verpakking : | 51,1000 CMT |
| Bruto gewicht : | 299,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R404a : | Ja |
| Geschikt voor koudemiddel R507 : | Ja |
| Gewicht : | 325 kg |
| Hoogte verpakking : | 58,8000 CMT |
| Lengte verpakking : | 83,8000 CMT |
| Max. persdruk : | 30 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 253 A |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Nom. bedrijfsstroom : | 62,9 A |
| Olie inhoud : | 7,7 l |
| Outlet : | Nee |
| Slagvolume : | 168 m³/h |
| Vermogensregeling : | 2 stappen |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Gebruikshandleiding | 298.81 KB | |
| Productspecificatie | 5.22 MB |