Productomschrijving
MINI-BLANC DELUXE
FP1080
ASPEN
FP1080
ASPEN
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP1080/2 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 16 W |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP1080/2 |
| Breedte verpakking : | 18,8000 CMT |
| Bruto gewicht : | 0,7000 KGM |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Hoogte verpakking : | 6,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 26,4000 CMT |
| Max. debiet : | 12 l/h |
| Max. opvoerhoogte : | 10 m |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 16 W |
| Outlet : | Nee |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Installatie handleiding | 0 KB | |
| Productspecificatie | 278.35 KB |