Productomschrijving
Aspen Condenswaterpomp
Hi-lift 1.0
Hi-lift 1.0
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP2099/2 |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 14 W |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Condenswaterpomp |
|---|---|
| Type : | FP2099/2 |
| Breedte verpakking : | 15,3000 CMT |
| Bruto gewicht : | 2,3000 KGM |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Hoogte verpakking : | 14,5000 CMT |
| Lengte verpakking : | 25,7000 CMT |
| Max. debiet : | 11 l/h |
| Max. opvoerhoogte : | 12 m |
| Nom. spanning : | 100 – 230 V |
| Opgenomen motorvermogen (P1) : | 14 W |
| Outlet : | Nee |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 0 KB | |
| Gebruikshandleiding | 16.62 MB | |
| Installatie handleiding | 0 KB |