Productomschrijving
Sinclair ASP-09BI Console Binnenunit
| Serie : | Console unit |
|---|---|
| Type : | ASP-09BI-indoor |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Koelcapaciteit : | 2,70 – 2,70 kW |
| Outlet : | Nee |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 2,9 – 2,9 kW |
| Serie : | Console unit |
|---|---|
| Type : | ASP-09BI-indoor |
| Breedte : | 700 mm |
| Bruto gewicht : | 18,6600 KGM |
| Diepte : | 215 mm |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Gewicht : | 15,50 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Hoogte : | 600 mm |
| Koelcapaciteit : | 2,70 – 2,70 kW |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 3/8" |
| Outlet : | Nee |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 2,9 – 2,9 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 327.17 KB | |
| Spare parts lijst | 181.78 KB | |
| Gebruikshandleiding | 4.22 MB | |
| Modbus Table | 0 KB | |
| Installatie handleiding | 4.35 MB | |
| Gids voor het oplossen van problemen | 31.12 MB | |
| Product fiche | 344.27 KB |