Productomschrijving
Sinclair SOH-24BIK Keyon Buitenunit
•Koelcapaciteit: 6,2kW
•Verwarmingscapacitieit: 6,4kW
•Koudemiddel: R32
•Koelcapaciteit: 6,2kW
•Verwarmingscapacitieit: 6,4kW
•Koudemiddel: R32
| Serie : | Keyon buitenunit |
|---|---|
| Type : | SOH-24BIK |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A+++ |
| Koelcapaciteit : | 6,20 – kW |
| Outlet : | Nee |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,0 |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 6,40 – kW |
| Serie : | Keyon buitenunit |
|---|---|
| Type : | SOH-24BIK |
| Bruto gewicht : | 39,5000 KGM |
| ECO-friendly : | OVERIG < 675GWP |
| Energie-efficiëntieklasse koelen : | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij warmere omstandigheden : | A+++ |
| Geluidsvermogenniveau : | 67 – dB(A) |
| Gewicht : | 36,00 kg |
| Global warming potential (GWP) : | 675 |
| Inverter gestuurd : | Ja |
| Koelcapaciteit : | 6,20 – kW |
| Koudemiddelinhoud : | 1,30 kg |
| Nom. diameter vloeistofleiding : | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding : | 1/2" |
| Outlet : | Nee |
| SCOP bij warmere omstandigheden : | 4,0 |
| SEER (koeling) : | 6,80 |
| Type koudemiddel : | R32 |
| Verwarmingscapaciteit : | 6,40 – kW |
| Werkingsprincipe : | Koelen en verwarmen |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Conformiteitscertificaat | 305.36 KB | |
| Product fiche | 338.19 KB | |
| Spare parts lijst | 179.49 KB | |
| Installatie handleiding | 1.93 MB | |
| Gids voor het oplossen van problemen | 14.82 MB | |
| Gebruikshandleiding | 0 KB |