Productomschrijving
130bar KOELLEIDING 1 1/8"
Talos XS - R300
LENGTE 5M CuFe2P
(grijze dop)
Talos XS - R300
LENGTE 5M CuFe2P
(grijze dop)
| Serie : | Koperen koelleiding op lengte |
|---|---|
| Type : | 19300 |
| Hardheid koper : | Hard |
| Materiaal : | Koper |
| Max. druk : | 130 bar |
| Nom. diameter : | 1 1/8'' |
| Outlet : | Nee |
| Wanddikte : | 1,90 mm |
| Serie : | Koperen koelleiding op lengte |
|---|---|
| Type : | 19300 |
| Breedte verpakking : | 28,6000 CMT |
| Bruto gewicht : | 7,1000 KGM |
| Hardheid koper : | Hard |
| Hoogte verpakking : | 28,6000 CMT |
| Lengte verpakking : | 500,0000 CMT |
| Materiaal : | Koper |
| Max. druk : | 130 bar |
| Nom. diameter : | 1 1/8'' |
| Outlet : | Nee |
| Wanddikte : | 1,90 mm |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Environmental data | 470.79 KB | |
| Productspecificatie | 1.58 MB |