Productomschrijving
Caleffi: 502040 Minical Automatische ontluchter 1/2"
-Messing.
-Pmax.: 10 bar.
-t°max.: 120°C.
-Max. ontluchtingsdruk: 2,5 bar.
-Messing.
-Pmax.: 10 bar.
-t°max.: 120°C.
-Max. ontluchtingsdruk: 2,5 bar.
| Serie : | Ontluchter |
|---|---|
| Type : | 502040 |
| Materiaal afsluiter : | Overig |
| Materiaal vlotter : | Overig |
| Nom. diameter : | 1/2" (15) |
| Outlet : | Nee |
| Serie : | Ontluchter |
|---|---|
| Type : | 502040 |
| Aansluiting 1 : | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Afsluitbaar : | Nee |
| Hoogte : | 79 mm |
| Lengte aansluiting 1 : | 11 mm |
| Materiaal afsluiter : | Overig |
| Materiaal behuizing : | Messing |
| Materiaal vlotter : | Overig |
| Max. mediumtemperatuur (continu) : | 120 °C |
| Max. werkdruk bij 20°C : | 2,5 bar |
| Nom. diameter : | 1/2" (15) |
| Outlet : | Nee |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Modbus Table | 7.81 MB | |
| Installatie handleiding | 1.7 MB | |
| Productspecificatie | 533.23 KB | |
| Veiligheidsbladen | 288.49 KB |