Productomschrijving
HXR-350A
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-350A |
| Aantal buizen : | 2 |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 27 bar |
| Outlet : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 41,28 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 15,88 mm |
| Vermogen : | 5,51 kW |
| Serie : | Zuiggaswarmtewisselaars |
|---|---|
| Type : | HXR-350A |
| Aantal buizen : | 2 |
| Breedte verpakking : | 12,5000 CMT |
| Bruto gewicht : | 1,2800 KGM |
| Hoogte verpakking : | 7,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 46,1000 CMT |
| Materiaal : | Koper |
| Max. werkdruk : | 27 bar |
| Outlet : | Nee |
| Uitwendige buisdiameter primair : | 41,28 mm |
| Uitwendige buisdiameter secundair : | 15,88 mm |
| Vermogen : | 5,51 kW |
| Bestandsnaam | Type bestand | Grootte |
|---|---|---|
| Productspecificatie | 1.2 MB | |
| Modbus Table | 0 KB |